У класі було 22 хлопчики і 16 дівчаток. 20 хлопчиків і 10 дівчаток вийшли на подвір,я. Кого більше

залишилося в класі - хлопчиків чи дівчаток? У скільки разів більше? Помогите пожалуйста с условием задачи. Спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Іванів Божена.

1)22-20=2

2)16-10=6

3)6:2=3

Отвечает Черненко Мария.

Ответ:

1) 22-20=2 (хл.) - залишилось

2) 16-10=6 (д.) - залишилось

3) 6/2= 3 (р.)

У 3 рази