У класі було 22 хлопчики і 16 дівчаток.20 хлопчиків і 10 дівчаток вийшло на подвір*я.Кого більше

залишилося в класі -хлопчиків чи дівчаток.У скільки разів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Худякова Лера.

Девочек осталось 6
мальчиков 2
девочек больше мальчиков в 3 раза

Отвечает Потонейко Аля.

1)22-20=2(хл)-залишилося у класі.
2)16-10=6(д)-залишилося у класі.
3)6:2=3(д)-більше.
Відповідь:у 3 рази дівчаток більше.
Виразом:(16-10):(22-20)=3(д)