Верстат з автоматичним управлінням працює зі сталою продуктивністю і виготовляє 40 деталей за t год

(t > 5). Укажіть вираз для визначення кількості деталей, які виготовив верстат за 5 год

Ответы на вопрос

Отвечает Козуберт Елизавета.

Ответ:

Вираз для визначення кількості деталей, які виготовив верстат за 5 год: 200/t

Пошаговое объяснение:

Верстат з автоматичним управлінням працює зі сталою продуктивністю і виготовляє 40 деталей за t год (t > 5).

Укажіть вираз для визначення кількості деталей, які виготовив верстат за 5 год

За t годин верстат виготовляє 40 деталей.

Знайдемо продуктивнысть верстата.

  • Продуктивність - це обсяг роботи, виконаної за одиницю часу ( 1год, 1 день, 1 місяц тощо).

P = A / t — формула продуктивності; де

А — робота (40 деталей),

Р - продуктивність праці,

t - час

Тоді продуктивність верстата ( склількі  він виготовить за 1 годину)

Р = 40/ t деталей.

Так як  за умовою верстат  працює зі сталою продуктивністю, то за 5 годин він виготовить:

\dfrac{40}{t} *5 = \dfrac{200}{t}    деталей.

#SPJ5