У цистерні 4800 л води.Один насос може викачати всю воду за 24 хв другий-40 хв.За скільки хв можна

викачати всю воду,якщо поставити зразу 2 насоси? Будьласка напишить умову й рішення.Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагалиева Райгуль.
1 способ:

1) 4800 : 24 = 200 л/мин производительность первого насоса
2) 4800 : 40 = 120 л/мин производительность второго насоса
3) 200 + 120 = 320 л/мин общая производительность
4) 4800 : 320 = 15 минут справятся работая вместе

2 способ:

1) 1/24 + 1/40 = 5/120 + 3/120 = 8/120 = 1/15 общая производительность
2) 1 : 1/15 = 15 минут
Отвечает Гай Саша.
Перший насос—4800л за 24хв.
Други насос— 4800л за 40хв.
Разом—4800л за ?

1).4800:24=200(л)—викачує перший насос за 1 хвилину
2).4800:40=120(л)—викачує другий насос за 1 хвилину
3).200+120=320(л)—викачують два насоси за 1 хвилину
4).4800:320=15(хв.)—за стільки вукачають два насоси разом
Відповідь: два насоси разом викачають за 15 хвилин.