На молокозаводі виготовили 580 сирків . Половину всіх сирків відправили до шкільної їдальні, 1/4 -

до дитячого садка, а інші - до лікарні. Скільки сирків відправили до лікарні?

Ответы на вопрос

Отвечает Керш Александр.

Ответ:1) 580:2=290 (в школу)     2) 580*1/4=145 (  в сад)      3) 580-(290+145)=145  (в лikapнi)

Пошаговое объяснение: