Будь ласка допоможіть з задачею!!! З однієї ділянки учні зібрали 8 мішків картоплі, по 48 кг у

кожному ,а з другої - 9 мішків, по 52 кг у кожному. В магазин здали 496 кг зібраної картоплі, а решту залишили для шкільної їдальні. Скільки кілограмів картоплі залишили для шкільної їдальні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.
1)8×48=384 ( кг с 1 уч)
2)9×52=468 (кг со 2 уч)
3) 384+468=852(кг всего)
4) 852-496=356 (кг в столовую)