Довжина найбільшої річкі в Азії Янцизи 6300км. Довжина річки Меконг становить 5/7 довжини Янцизи і

5/3 довжини Гангу. Річка Лєна на 1700 км більша від Гангу, 101% і 93% від довжини Лєни. На скільки Єнісей коротший від Амуру?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Яна.
Меконг : 5/7*6300 = 5/3* Ганг  
Ганг = 5/7*6300  /  5/3  = 6300*3/7 = 18900 / 7 = 2700 км
Лєна = Ганг + 1700 =  2700 + 1700 = 4400 км
 101% от Лєни = 4444 км
  93% от Лєни = 4092 км                                                      
Дальше не понятно условие:   101% і 93%  к каким рекам относятся ?
Допустим к Амуру и Єнісею соответственно.
Тогда Єнісей короче Амура  на 4444 - 4092 = 352 км