Довжина річки Янцзи 6300км.Довжина річки Меконг 5/7 довжини Янцзи і 5/3 Гангу.Лєна на 1700 км довша

від Гангу,а довжина Ампуру і Єнесею становлять відповідно 101% і 93% від Лєни.На скільки Єнісей коротший Амуру?

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.
1) 6300/7*5=4500(км)-Меконг;
2) 4500/5*3=2700(км)-Гангу;
3) 2700+1700=4400(км)-Лєна;
4) 4400/100*101=4444(км)-Ампуру;
5) 4400/100*93=4092(км)-Єнисей;
6) 4444-4092=352(км)- Єнисей коротший Ампуру.