Знадіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 28 см, а основа на 8 см

менша від бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Модник Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение: Скадаємо рівняння.

Нехай бічні сторони=(х+8). Тоді,

2(х+8)+х+2х+16+х+3х+16

3х+16=28

3х=28-16

3х=12

х=4 см - основа

Якщо бічна сторона більше на 8 см,то 4+8= бічна сторона

Відповідь: 12 см - бічна сторона

12 см- біна сторона

4 см- основа