Задача   Купили 500 грамив насиня 10 пакетив насиня огиркив по 30 г у кожному и 4

пакети насиня моркви поримну в кожному. Скильки грамивнасиня моркви було в 1 пакети. Римняння х-337=480  х÷4=128  390-х=240   

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновчик Арсений.
1) 30*10=300(г)-вага насіння огірків;
2) 500-300=200(г)-вага насіння моркви;
3) 200: 4=50(г)- було насіння моркви в 1 пакеті

х-337=480
х=480+337
х=817

х:4=128
х=128*4
х=512

390-х=240
х=390-240
х=150