N2 Із 100 туристів, які поїхали за кордон, володіють німецькою мовою 30 осіб, англійською - 28,

французькою 42, англійською і німецькою 8, англійською і французькою 10, німецькою і французькою - 5, трьома цими мовами володіють 3 особи.Скільки туристів не володіють жодною з указаних мов? Володіють тільки однією з них? СРОЧНО!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Ангелина.

Ответ:

30+28+42= 90(осіб) - володіють мовами.

100-90=10(осіб) - не володіють жодною мовою.

10+8+5+3= 26 - володіють кількома мовами.

90-26 = 64 - володіють однією мовою

Пошаговое объяснение:

(зробіть кращою відповіддю, прошу)