В одному місті всі мешканці розмовляють англійською або французькою мовою. Англійською мовою

розмовляє 90% усіх мешканців, французькою 80%. Скіоьки відсотків мешканців володіе лише однією мовою

Ответы на вопрос

Отвечает Клубничка Милаличка.

100-90=10%-тільки французькою

10-80=20% тільки англійською

10+20=30% лише  однією мовою