Дано кут АОВ величина якого 120 deg Промінь ОС ділить кут АОВ на два кути так, що один з них в 3

рази більше іншого. Знайдіть величини кутів АОС і BOC ПОЖАЛУЙСТА ПОГОТЕ ОЧЕНЬ НУЖНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юргель Максим.

Ответ:

30° и 90°

Пошаговое объяснение:

Угол АОВ = угол АОС + угол ВОС = 120°

Угол АОС — х°

Угол ВОС — 3х°

х + 3х = 120

4х = 120

х = 120 : 4

х = 30

Угол АОС — (х) = 30°

Угол ВОС — (3х) = 3 * 30 = 90°

30° + 90° = 120°