Обчисліть значення виразу. Усі дії мають бути виконані в стовпчик під виразом.

(2,35*6.8-6,793)*0,4+1,3252=

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Давайте обчислимо цей вираз в стовпчик:

1. 2,35 * 6,8 = 15,98

2. 15,98 - 6,793 = 9,187

3. 9,187 * 0,4 = 3,6748

4. 3,6748 + 1,3252 = 4,999

Отже, значення виразу дорівнює 4,999.