Укажи дріб, що менший від дробу 8/15.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафаров Влад.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження дробу, що менший від 8/15, можна скористатися алгоритмом зведення до спільного знаменника.

Спочатку знайдемо спільний знаменник для чисел 8 і 15, яким буде 120. Потім зведемо обидва числа до цього спільного знаменника:

8/15 = (8 * 8)/(15 * 8) = 64/120

Тепер можемо порівняти дроби:

64/120 < 8/15

Отже, дріб 64/120 менший за 8/15.