Іван прочитав 120 сторінок, що становить 60% від обсягу книжки. Скільки сторінок залишилося

прочитати Іванові? Допоможіть будь ласка .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

Ответ:

48 сторінок

Пошаговое объяснение:

Шукаємо 60% від 120. Маємо:

120*60:100=12*6=72

Тобто він вже прочитав 72 сторінки, а залишилося 120-72=48 сторінок