Розгорнутий кут поділили на частини, пропорційні числам 5 і 7. Обери величини утворених кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Булкин Антон.

Відповідь:

75 та 105 градусів

Покрокове пояснення:

Розгорнутий кут - 180.

1) 5+7 = 12(ч.) - частин

2) 180:12 = 15(гр.) - 1 частина

3) 15*5= 75градусів

4)180-75= 105 градусів