Доброго дня!допоможіть розв'язати задачу!У сільському магазині було 64 велосипеди.За день продали

восьму частину велосипедів.У скільки разів менше продали велосипедів,ніж залишилося?Буду дуже вдячна!

Ответы на вопрос

Отвечает Нагуманова Камила.

Ответ:

Продали 64/8 = 8 велосипедів.

Залишилося 64 - 8 = 56 велосипедів.

Продали в 56/8 = 7 разів менше велосипедів, ніж залишилося.

Отвечает Джальджиреев Мерген.

Відповідь:

1)64:8=8

2)64-8=56

3)56:8=7

Відповідь:менше залишилося у 7 разів