у магазині було 64 велосипеди. за день продали восьму частину велосипедів. у скільки разів менше

продали велосипедів, ніж залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Молдован Міша.

64:8=8(вел.) продали

64-8=56(вел.) залишилося

 

56:8=7(р.) менше продали,ніж залишилося

Відповідь:у 7 разів менше продали велосипедів,ніж залишилося