Допоможіть розв'язати задачу будь ласка!У сільському магазині було 64 велосипеди.За день продали

восьму частину велосипедів.У скільки разів менше продали велосипедів,ніж залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Purgin Fedia.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

64:8=8 незнаю вроде так

Отвечает Панфилов Степа.

Ответ:

64:8=8 (в.)- продали за день

64-8=56(в.) залишилося.

56:8=7(в.)

Відповідь: у 7 разів менше залишилось