. Знайдіть 23% від числа 10. Знайдіть число, 0,7 якого дорів- нюють 7. . Знайдіть площу

прямокутника, якщо його довжина 2,4 см, а ши- рина 1,5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Артём.

Ответ:

1) число 2,3

3) 3,6 см²

Пошаговое объяснение:

1: 10 : 100 = 0,1 × 23 = 2,3

2) не поняв запитання

3) 2,4 × 1,5 = 3,6 см²