Двоє рибалок зварили юшку з риби, яку вони зловили. Один зловив 4 рибини, а інший - 3 (рибини на

диво однакові). До вогнища запросили третього рибалку, який не спіймав жодної рибки. Той з вдячністю прийняв запрошення, але за умови, що свою "рибну" частку відшкодує в сумі 70 грн. Господарі спочатку відмовлялися від грошей, але потім поступилися. Як треба поділити гроші, щоб частка кожного з трьох рибалок виявилась рівною?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Андрей.

Ответ:

30 грн. і 40 грн.

Пошаговое объяснение:

1- 3 рибини

2- 4 рибини

разом

3+4 =7 рибин

Частка першого 3/7, а другого 4/7

3/7*70=30 грн.

4/7*70=40 грн.