Помогите пожалуйста с заданием!!!Маса сушених груш становить 20% від маси свіжих.Скільки сушених

груш можна отримати з 25кг свіжих?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:5

Пошаговое объяснение:

1-0.2=0.8

25*0.8=20

25-20=5