Від одного причалу одночасно в протилежних напрямках вирушили катер і моторний човен. Швидкість

катера 32 км/год, а швидкість човна на 8 км/год менше. На якій відстані один від одного будуть вони через 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Смоловская Елена.
1).32-8=24(км/год)—швидкість човна
2).32+24=56(км/год)— швидкість віддалення
3)56*3=168(км)— відстань між катером і човном через 3 години
Відповідь: через 3 години відстань між катером і човном буде 168 км