Першого дня на станцію прибуло 7 вагонів з вугіллям,а другого дня-13 вагонів.Другого дня привезли

на 114 т вугілля більше,ніж першого.Скільки тон вугілля привезли кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.
1) 13 - 7 = 6 (ваг.) - різниця (у 6 вагонах 114 т вугілля)
2) 114 : 6 = 19 (т) - в кожному вагоні
3) 19 * 7 = 133 (т) - перший день
4) 19 * 13 = 247 - другий день

Відповідь: в перший день привезли 133 т, в другий день 247 т. вугілля.