у саду 400 плодових дерев: п'ята частина їх - вишні, груш - у 2 рази більше, а решта - яблуні.

Скільки в саду яблунь?

Ответы на вопрос

Отвечает Isaeva Elizaveta.
Вишня - 1/5
Груша - ? в 2 раза > } всего в саду 400 д.
Яблоня - ?
1) 400:5=80 (д.) - вишня.
2) 80х2=160 (д.) - груша.
3) 80+160=240 (д.) - вишня и груша.
4) 400-240=160 (д.)
Ответ: в саду 160 яблонь.