Щоб приготувати розчин для укладання цегли,взяли 7 кг цементу,а піску- на 14 кг більше. У скільки

разів цементу взяли менше ,ніж піску?помогите срочно нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Кирилл.
1) 7+14=21 (кг) - піску;
2) 21:7=3( р.) - менше цементу.
вираз (7+14):7 = 3 (р.)
Відповідь: у 3 рази цементу взяли менше, ніж піску.