Щоб приготувати суміш для укладання цегли взяли 7 кг цементу , а піску - на 14 кг більше .  У

скільки разів цементу взяли менше ніж піску . Заміни в умові на 14 кг більше словами у 2 рази більше. Чи зміниться відповідь задачі.  

Ответы на вопрос

Отвечает Барахтей Софія.
1) 7+14 = 21 (кг) - взяли піску
2) 21:7 = 3 (р.)
Відповідь: у 3 рази цементу взяли мешне, ніж піску.
Якщо замінити в умові на 14 кг більше словами у 2 рази більше відповідь не зміниться.