У 200 г розчину мiститься 14 г цукру.Скiльки вiдсоткiв цукру мiститься в розчинi?  


Ответы на вопрос

Отвечает Усков Руслан.

1) 14:200*100%=7% цукру міститься в розчині

відповідь: 7%

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Розчин    Відсотки 

200           100 

 14               х

Складаемо пропорцію

200      100 

-----  =  -----

14            х

200х=100*14

200х=1400

х=1400/200

х=7