Учень прочитав 144сторінок книжки, в якій було 300 ст. Скільки відсотків книжки йому залишилося

прочитати ?

Ответы на вопрос

Отвечает Попков Артём.

1) 300 - 144 = 156 (ст.) - залишилось прочитати

2) 156 : 300 * 100 = 0.52 * 100 = 52 (%) - відсоток залишку

Відповідь: учневі залишилося прочитати 52% книжки