Винесіть за дужки спільний множник і обчисліть вираз 47*34+47*66 ДУЖЕ ТРЕБАААА ДАМ 50 БАЛІВ


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

47 * 34 + 47 * 66 = 47 * ( 34 + 66) = 47 * 100 = 4700