СРОЧНООООО!!!У двох загонах по 36 биків. Якщо з одного загону в інший перевести 4 бики, то в

першому їх стане у два рази більше, ніж у другому. Скільки биків у кожному загоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Башлыков Слава.

Ответ:

Позначимо кількість биків у першому загоні як "x", а у другому загоні як "y".

За умовою, ми знаємо, що у двох загонах по 36 биків, отже:

1. x + y = 36 (перший загон)

2. x - 4 = 2(y + 4) (після переведення 4 биків з першого загону до другого)

Розв'яжемо цю систему рівнянь:

З першого рівняння можна виразити x: x = 36 - y

Підставимо це значення в друге рівняння:

36 - y - 4 = 2(y + 4)

Помножимо 2 на обидві сторони і спростимо:

36 - y - 4 = 2y + 8

Приберемо 4 зліва:

32 - y = 2y + 8

Тепер додамо y до обох сторін:

32 = 3y + 8

Віднімемо 8 з обох сторін:

24 = 3y

Тепер поділимо обидві сторони на 3:

y = 8

Тепер, коли ми знайшли значення "y", можемо знайти "x" з першого рівняння:

x = 36 - y

x = 36 - 8

x = 28

Отже, у першому загоні 28 биків, а у другому загоні 8 биків.