ДОПОМОЖІТЬ. БУДЬ ЛАСКА!! ЗАДАЧА: У двох загонах по 40 биків. Якщо з одного загону в інший перевести

4 бики, то в першому їх стане у два рази більше, ніж у другому. Скільки биків у кожному загоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фабрицкий Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість биків у першому загоні як "х", а кількість биків у другому загоні як "у".

За умовою задачі ми знаємо, що в другому загоні на 4 бика менше, ніж в першому. Тобто, можна записати рівняння:

у = x - 4

Також нам відомо, що якщо з першого загону перевести 4 бики до другого, то в першому загоні залишиться вдвічі більше биків, ніж у другому. Тобто:

x - 4 = 2 * (у + 4)

Розглянемо це рівняння разом з першим:

x - 4 = 2 * (x - 4 + 4)

x - 4 = 2 * (x)

x - 4 = 2x

Тепер віднімемо x з обох сторін рівняння:

-4 = x

Отже, x = -4.

Це означає, що в першому загоні ми маємо -4 бика, що не є реалістичним результатом. Можливо, в задачі допущена помилка або умови задачі неповні або не коректні. Без додаткової інформації не можливо визначити кількість биків у кожному загоні.