На першій полиці 125 книг, це в 5 разів менше, ніж на другій. На третій полиці на 12 книг більше,

ніж на другій. Скільки книг на трьох полицях разом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

125*5=725 на другій

725+12=737 на третій

725+125+737=1587 всього

якось так

Отвечает Бодров Владислав.

Відповідь:

762

Покрокове пояснення:

1  - 125

2 - 125*5

3 -  125*5+12

всього = 125+125*5+12

125*5=625

625+125=750

750+12=762