Розв'яжи задачу На першій полиці 125 книг, це в 5 разів менше, ніжна другій .На третій полиці на

12 книг більше, ніж на другій. Скількикниг на трьох полицях разом?Дам 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Павел.

Відповідь:1387 книг разом на 3 поличках

Покрокове пояснення:125*5=625

625+12=637

125+625+637=1387

Отвечает Маслиенко Влада.

Ответ:

1)125:5=20(к.)-менше ніж на другій;

2)125+20=145(к.)-на другій полиці;ї

3) 145+12=157(к)-на третій полиці;

4) 125+145+157=427(к)

відповідь:427 книг на трьох полицях разом.      

Надеюсь правильно

Пошаговое объяснение: