3. Розв'яжи задачу. На першій полиці 125 книг, це в 5 разів менше, ніж на другій. На третій полиці

на 12 книг більше, ніж на другій. Скільки книг на трьох полицях разом? ❗❗❗Підкажіть будьласка я дам 25 балів❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Избасарова Аиару.

Відповідь: 187 книг разом на трьох поличках

Покрокове пояснення:

1)125:5=25(к.) - на другій поличці

2)25+12=37(к.) - на третій поличці

3)125+25+37=187(к.) - разом на трьох поличках

Отвечает Зятикова Диана.

Ответ:

1) 125•5=625 - на другій полиці

2) 625+12=637 - на третій

3) 125+625+637=1387 - разом