2. У понеділок засіяли 127,4 га поля, у вівторок - на 27,3 га більше, а в середу - у 1,4 рази

менше, ніж у вівторок. Скільки всього гектарів було засіяно?

Ответы на вопрос

Отвечает Соломенникова Карина.

Ответ:

392,6

Пошаговое объяснение:

1)127,4+27,3=154,7(га) вівторок

2)154,7/1,4=110,5(га)середа

3)127,4+154,7+110,5=392,6(га)

Відповідь 392,6 гектарів було засіяно

Отвечает Обада Марк.

Ответ:

392,6

Пошаговое объяснение:

1)127,4+27,3=154,7(га) вівторок

2)154,7/1,4=110,5(га)середа

3)127,4+154,7+110,5=392,6(га)

Відповідь 392,6 гектарів було засіяно всьго