Знайдіть швидкість теплохода, якщо за 7/12 год він пройшов 16 1/3 км.


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Відповідь:       28 км/год .

Покрокове пояснення:

      v = s/t .

16 1/3 : 7/12 = 49/3 : 7/12 = 49/3 * 12/7 = 28 ( км/год ) ;   v = 28 км/год .