Обчисли 5% від 18 м 25% від 48 грн 10% від 83 кг 75% від 50 т​


Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Александр.
18-100%
X- 5%
X=18*5/100=0,9м
48-100%
X-25%
X=48*25/100=12грн
83-100%
X-10%
X=83*10/100=8,3кг
50-100%
X-75%
X=50*75/100=37,5т