66 Обчисліть значення виразу та визначте, простим чи складеним числом є результат. a. 230•79

+230•2= в. (741 + 259) • 103= б. 52•165-65•52= г. (234-187) • 12 - 383=​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаранькова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснениеа.230*79+230*2=18630 в.(741+259)*103=27418 б. 52*165-65*52=5200 г. (234-187)*12-383=2393: