Даю 25 баллов!! Сума двох натуральних чисел дорівнює 14, а сума чисел, їм обернених, складає 7/8.

Знайди добуток цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевская Полина.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

Нехай дано числа х та у, тоді за умовою

х+у=14

1/х + 1/у = 7/8

Розв"яжемо систему рівнянь:

х+у=14

8х+8у=7ху

х+у=14

х+у=7ху/8;  7ху/8 = 14;  7ху=112;  ху=16.