Чому дорівнює значення виразу 2 ×( a - b )якщо A = 341 В =235​


Ответы на вопрос

Отвечает Савлук Сережа.

Відповідь: 212

Пояснення:

2 * (341 - 235) = 2 * 106 = 212

Отвечает Бондарев Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

341-235=106

106*2