за три дні туристи пройшли 110 км.За другий день в 2 раза більше ніж за переший ,а за третій день

на 10 км більше ніж за перей день .Скільки туристи пройшли за 1 день

Ответы на вопрос

Отвечает Легка Марія.
X+2x+x+10=110
4x=100
x=25 - за 1 день
25*2= 50 - за 2 день
25+10 = 35 - за 3 день