За три дні туристи пройшли 38 км. За другий день туристи пройшли вдвічі більше, ніж за перший

день, а за третій день – на 6 км більше, ніж за перший. Скільки кілометрів пройшли туристи кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

1 день-8км 2день 16км 3день 14км

Пошаговое объяснение:

x+2x+x+6=38

4x+6=38

4x=38-6

4x=32

x=32/4

x=8 - 1 день

2) 8*2=16(км) второй день

3) 8+6= 14(км) третий день