Слон їсть 18 год на добу споживаючи близько 150 кг їжі . Скільки годин витрачає слон на їжу за

тиждень? Скільки їжі споживає слон за 4 доби?

Ответы на вопрос

Отвечает Ананикян Кристина.

Ответ:

1) 126 годин; 2)10800кг/108ц

Пошаговое объяснение:

1) 18×7=126(год.) - час, який витрачає слон на споживання їжі за тиждень

2) 18×4=72(год.) - час, який витрачає слон на споживання їжі за 4 дні

3) 72×150=10800(кг) - їжа, яку споживає слон за 4 дні

10800 кг=108центнерів їжі

Відповідь: 126 годин витрачає слон на їжу за тиждень; 108 центнерів їжі споживає слон за тиждень