Помогите решить задачу! Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 60 см. Його висота становить

40% довжини і 3/4 ширини. Обчисліть об*єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Арсеньев Глеб.
1) 60 • 0,4 = 24 ( см ) высота
2) 60 : ( 3/4 ) = 240/3 = 80 ( см ) ширина
3) 60•24•80 = 115200 ( куб см ) обьем