Відстань між двома пунктами 400 м. Хлопчик пробіг цю відстань туди і назад за 4 хв. З якою

швидкістю біг хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Гречуха Илья.

Ответ:

швидкість хлопчика становить 6000 метрів на годину

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти швидкість хлопчика, спочатку потрібно перетворити відстань на одиницю вимірювання швидкості.

Відстань між двома пунктами - 400 метрів, а час, за який хлопчик пробіг цю відстань туди і назад - 4 хвилини (або 4/60 години).

Тепер можемо використати формулу швидкості:

Швидкість = Відстань / Час

Швидкість = 400 м / (4/60 год) = 400 м * (60 год/4) = 400 м * 15 = 6000 м/год

Отже, швидкість хлопчика становить 6000 метрів на годину.