Перше число 4, а друге-у 6 разів більше. Склади вираз для обчислення суми цих чисел. 6•4+6.

4•6+6. 4•6+4. Який з них правильний?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Глеб.
4+4*6=4*(6+1)=4*7=28