У магазин завезли 450 кг картоплі. Першого дня було продано 27%. Скільки кілограмів було продано?

З подробним роз'ясненням! Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

121,5 кг

Пошаговое объяснение:

1 способ решения:

27% = 27 : 100 = 0,27

0,27 * 450 = 121,5 (кг) - картофеля продали в 1 день


2 способ решения:

450 кг — 100%
х кг — 27%

450/х = 100/27

100 * х = 27 * 450

100х = 12150

х = 12150 : 100

х = 121,5