В одній цистерні було 5000 кг нафти, а в другій - у 5 разів менше. Скільки кілограмів нафти в обох

цистернах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дидич Катя.

Ответ:

6000 кг

Пошаговое объяснение:

Краткая запись:

I цистерна - 5000 кг

II цистерна - ? в 5 раз меньше, чем I

Всего - ?

Решение:

1) 5000:5=1000 (кг) - во второй цистерне

2) 5000+1000=6000 (кг) - в двух цистернах

Ответ: 6000 кг.